Drodzy Rodzice Przedszkolaków


W związku z planowanym uruchomieniem przedszkola w okresie trwania pandemii COVID-19
prosimy Państwa o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w zakładce

    Przedszkole nr 27 "Skrzty" / COVID-19

 W dniach 28-31 stycznia, Skrzaty gościły wyjątkowych gości. Babcie i dziadkowie zostali godnie ugoszczeni w przedszkolu. Dzieci przygotowali się do tej uroczystości. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała występ artystyczny i przygotowała słodki poczęstunek. Było miło i bardzo uroczyście.

2020 02 04 Babcia i Dziadek 012020 02 04 Babcia i Dziadek 022020 02 04 Babcia i Dziadek 03

Jak co roku w okresie karnawału u Skrzatów odbył się wielki bal karnawałowy. Rodzice spisali się na medal: przygotowali piękne stroje. A dzieci? Dzieci nauczyły się korzystać z przyjemności, jakie gotuje nam życie, integrowały się z dziećmi z innych grup, mogły „wejść z skórę” księżniczki, smoka, zwierzęcia, – czyli przez chwilę poczuć się kimś innym. To bardzo ważne umiejętności społeczne, a nade wszystko świetna zabawa. Na następny bal musimy poczekać cały rok.

2020 01 10 Bal u skrzatow

Pani Dorota, mama Karola już kilka razy gościła w grupie syna. Czytała bajki, czasami swoje opowiadania i wierszyki, zadawała dzieciom zagadki, utrwala wiadomości zdobyte przez dzieci na wcześniejszych zajęciach. Zawsze dla dzieci ma uśmiech i niespodziankę.

Tym razem odwiedziła grupę słoneczną. Przyniosła opowiadanie o zwyczajach ptaków oraz słodką niespodziankę. Ponadto, jak zawsze uśmiech i dobre słowo. Dla dzieci to duża atrakcja. Bardzo dziękujemy i prosimy o jeszcze.

2020 01 19 Pani)Dorota

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com