Szanowni Państwo, drodzy kandydaci do klasy dwujęzycznej,
Zapraszamy na kurs online przygotowujący do sprawdzianu predyspozycji językowych. Aby wziąć w nim udział konieczne jest posiadanie konta e-mail na gmailu. Spotkanie odbędzie się 21.05 od 12.00 do 13.00.Osoby chętne proszone są o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila o treści: proszę o dołączenie do spotkania w czwartek i podanie imienia i nazwiska uczestnika.
Zgłaszać się można do 20 maja do godziny 20.00. 

 ZMIANA HARMONOGRAMU REKRUTACJI DO KLAS VII DWUJĘZYCZNYCH    - pobierz

Szanowni Państwo.
 
Szkoła w tym okresie znajduje się w nietypowej sytuacji. Musieliśmy się szybko przestawić na zdalne nauczanie. Nie było to łatwe dla dzieci, rodziców, dla nauczycieli. Jesteśmy wspaniałą społecznością szkolną. Wspieramy się, szukamy rozwiązań. Nie jest to łatwy czas, ale jest czas bogatego doświadczenia.
Tym bardziej pragnę podziękować wszystkim Państwu, którzy zaangażowali się w działalność charytatywną:
klasie 1C wraz z panią Dorota Pydyn-Maziej z rodzicami. Akcję wsparła bardzo szybko p. Katarzyna Robaczewska, która założyła zbiórkę internetową. Bardzo dziękuję za włączenie się w tą akcję nauczycielom oraz rodzicom z innych klas. Cała akcja została przeznaczona na działanie szpitala przy ul. Koszarowej. Bardzo dziękuję rodzicom, którzy przekazali do szpitala zakupione maseczki oraz rękawiczki jednorazowe.
Niezmiernie pragnę podziękować p. Ani Kubisz - Słodzińskiej, która systematycznie mobilizuje uczniów do upieczenia ciasta dla lekarzy, szycia maseczek.
Odbyły się już dwie takie akcje, 14.05 odbędzie się kolejna.
 
W akcji 08.05.2020 wzięli udział:
1. Mateusz Dworak (łącznie z pięknym podziękowaniem dla medyków)
2. Agnieszka Cieślak
3 Michalina Zalewska
4. Zuzia Hale
5. Piotr Kula
6. Michał Lizunow
7. Hania Lewicka
8. Zosia Czajkowska
9. Julia Czajkowska
Zosia i Julia uszyły też kolejną partię maseczek, które tym razem trafiły do szpitala na Borowską.
Maseczki (kupione) dostarczyła też Kalina Klima.
Bardzo dziękuję rodzicom za wsparcie naszych działań. Bez Państwa pomocy byłoby bardzo trudno.
 
Serdecznie dziękuję!
 
Lucyna Półrolniczak
Dyrektor ZSP 22

Uczennice klasy 8b - Natalia Adamus, Agnieszka Cieślak i Marta Kuflowska zostały laureatkami konkursu zDolny Ślązak z języka polskiego. Serdecznie gratulujemy, życzymy sukcesów w szkole średniej!

Uczennice naszej szkoły - Aleksandra Kozanka z klasy 8b oraz  Zuzanna Ploch i Lidia Szlązak z klasy 8d zostały laureatkami ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Gratulujemy i życzymy  sukcesów w średniej szkole.

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com