9 grudnia z okazji Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week) naszą szkołę odwiedził profesor Maciej Marek Sysło - naukowiec, dydaktyk informatyki, członek Rady ds. Informatyzacji Edukacji, współtwórca podstawy programowej informatyki, autor wielu publikacji naukowych, organizator corocznych konferencji „Informatyka w szkole”, współtwórca krajowej olimpiady informatycznej, współorganizator polskiej edycji konkursu informatycznego Bóbr, tłumacz i propagator platformy Hour Of Code. 
Pan Profesor poprowadził lekcje w klasie 5b, 6a i 8d - uczniowie rozwiązywali zadania algorytmiczne, programistyczne, matematyczne i logiczne. Spotkał się również z liczną reprezentacją klas drugich i trzecich - udział w zajęciach wzięli wszyscy uczestnicy konkursu informatycznego Bóbr. Dzieci były bardzo przejęte spotkaniem z tak ważną osobą i odpowiednio przygotowały się na tę okazję - wszystkim zainteresowanym udało się zdobyć autograf Pana Profesora :)
 
W imieniu dzieci, młodzieży, dyrekcji oraz własnym dziękuję Panu Profesorowi za przyjęcie zaproszenia i poświęcenie nam czasu. 
 
 
Katarzyna Robaczewska
 
2019 12 09 12019 12 09 22019 12 09 3

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com