28 marca br. klasa 1a kolejny raz odwiedziła Ogród Zoologiczny i uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych – tym razem dzieci śledziły przygody małego podróżnika Janka. Z zainteresowaniem wysłuchały wspomnień chłopca, który z wyprawy po kontynentach przywiózł mnóstwo pamiątek...Uczniowie dzielnie i chętnie podjęli się ich segregacji, porządkując i utrwalając jednocześnie wiedzę na temat charakterystycznej dla poszczególnych obszarów fauny oraz flory. Zajęcia – mimo, iż informacje podane były w pigułce – z całą pewnością rozbudziły dziecięcą ciekawość o życiu i zwyczajach panujących w odległych krajach świata. W jednej chwili – w sali edukacyjnej – zapanował radosny chaos, który okazał się chaosem niezwykle twórczym! Dyskusje, wspólne działanie, nawet akrobacje w trakcie...(!), a na koniec dziecięce uśmiechy wieńczące sukcesy zespołów!!! Gratuluję małym mądralom wiedzy i umiejętności pięknej pracy w grupach...jestem dumna ;)

Małgorzata Wilk

2019 03 28 1  z pamietnika podroznika2019 03 28 2  z pamietnika podroznika2019 03 28 3  z pamietnika podroznika2019 03 28 4  z pamietnika podroznika