Program opiera się na przekonaniu, że dzieci im wcześniej zetkną się z językiem angielskim, tym lepiej będą przygotowane do nauki tego języka na kolejnych etapach edukacji. Biorąc pod uwagę fakt, że język angielski w dzisiejszym świecie, pełni rolę lingua franca, jest językiem globalnym bez którego trudno sprawnie funkcjonować, program wprowadza dzieci w świat języka w naturalny i łagodny sposób uwzględniając specyfikę wieku przedszkolnego.

Pragnienie, by uczniowie naszej szkoły osiągali jak najwyższe wyniki i znajdowali przyjemność i radość w doskonaleniu znajomości tego języka, spowodowało chęć opracowania i zrealizowania niniejszego programu.

Program nauczania języka angielskiego w klasie ZERO "B" w roku szkolnym 2019/2020 -  tutaj pobierz

Autor programu: mgr Marta Woźnicka